„4 GODZINY DLA RODZINY”

W dniu 12 czerwca 2016 r. na boisku przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Narkowach odbyła się trzecia już impreza pod hasłem „4 GODZINY DLA RODZINY”.

Dzięki zaangażowaniu różnych podmiotów udało nam się udowodnić, iż wspólnymi siłami można wiele zdziałać, nawet w tak małej gminie, jak nasza.

Licznie zebrani mieszkańcy Gminy Subkowy mieli okazje podziwiać występy artystyczne dzieci oraz taniec w wykonaniu dzieci ze szkoły tańca „STAKATO”.

Dla fanów motoryzacji nie lada gratką były pokazy wozów strażackich i policyjnych, a także prezentacja motocykli z Klubu Motocykli Ciężkich TORNADO z Tczewa.

W czasy średniowiecza wprowadziło nas Bractwo Rycerskie KERIN z miejscowości Subkowy.

Dzieci i młodzież oraz całe rodziny mogły uczestniczyć w zabawach i konkursach zorganizowanych przez Stowarzyszenie „Pomoc za Jeden Uśmiech”. Wręczono także atrakcyjne nagrody dla laureatów konkursu plastycznego: „Moja podróż z rodziną”

Organizatorzy dopilnowali również, aby zebrani mogli posilić się kiełbaską z grilla, bigosem, bądź też przepysznymi domowymi wypiekami upieczonymi przez organizatorki.

O bezpieczeństwo dbali funkcjonariusze policji z Posterunku Policji w Subkowach i Komendy Powiatowej w Tczewie.

Imprezę uświetniła gwiazda Zespół CRISTO DANCE.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację festynu. Każda z osób obsługujących imprezę włożyła mnóstwo swojego serca i pracy.

Dziękujemy:

Pani Dorocie Nawój i pracownikom Domu Kultury w Subkowach, Pani Małgorzacie Gądek i Stowarzyszeniu „POMOC ZA JEDEN UŚMIECH”, Panu Dominikowi Szupryczyńskiemu, Panu Grzegorzowi Borris, Pan Leszkowi Błędzińskiemu, Pan Waldemarowi Gogola, Pani Adrianie Lisewskiej, Pani Aleksandrze Popielarczyk ze „Szkoły Tańca” STAKATO,

Pracownikom Urzędu Gminy w Subkowach:

Panu Mieczysławowi KRYŻA, Panu Tomaszowi Makowskiemu, Panu Arkadiuszowi Kożuch, Panu Adamowi Pelplińskiemu i Panu Andrzejowi Kołodziej

Paniom z Rady Sołeckiej: Pani Elżbiecie Cieplińskiej, Pani Wandzie Krupa, Pani Krystynie Borris,

Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie, Bractwu Rycerskiemu KERIN z Subków, Klubowi Motocykli Ciężkich „TORNADO” z Tczewa, Ochotniczej Straży Pożarnej z Tczewa.

Szczególnie dziękujemy sponsorom, bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie Festynu z tyloma atrakcjami. Każdy z nich bezinteresownie zareagował na apel organizatorów. Dziękujemy:

Bankowi Spółdzielczemu w Tczewie

Firmie DAR – MOT Dariusz Jurczyński z Tczewa

Zakładowi Stolarskiemu Zalewski Bogdan z Brześć,

Pani Małgorzata Kwaśniak – Firma Handlowo – Usługowa „Krzyś”,

Gospodarstwu Rolnemu Jan Czachorowski,

Gospodarstwu Rolnemu Stanisław Dziak,

Gospodarstwu Rolnemu Tadeusz Kobus,

Gospodarstwu Rolno – Hodowlanemu Henryk Jurczyński,

Pani Anastazji Czerwińska Sklep „NINA” z Subków,

Pani Mirosławie Domaros,

Państwu Kamili i Robertowi Zielińskim Sklep „NIKO” w Subkowach,

Panu Bogdanowi Bacławskiemu – Firma „Rollmax” z Wielkiej Słońcy,

Ogromne podziękowania należą się również darczyńcom, którzy dzięki swoim datkom wsparli Stowarzyszenie „Pomoc za Jeden Uśmiech”. Na rzecz Stowarzyszenia przekazano 625,- PLN.

Organizatorami festynu byli: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Subkowach i Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Subkowach.